KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15217371

nr 1521 7371

Skulptur

Ulla Leijonhufvud. Signerad, daterad 1983, "stående med stenhuvud", 31x20 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 februari 2023
kl 19:11:53

12/2 18:46:34 1      Vinnande bud